Wyższe limity na Mieszkanie dla Młodych w Warszawie

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Od 1 października 2014 roku do końca marca 2015 roku limity na Mieszkanie dla Młodych w Warszawie będą wyższe o 7 proc. Oznacza to, że z dopłatą można teraz kupić mieszkania, które kosztują do 6583,14 zł za m kw. Dopłata przekroczy w takim przypadku 45 tys. zł. Continue reading Wyższe limity na Mieszkanie dla Młodych w Warszawie

Co czwarte mieszkanie w Polsce kupowane jest w Warszawie

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Średnio za mieszkanie w Warszawie płaci się 436-453 tys. zł. Najpopularniejsze – podobnie jak w innych częściach kraju – są niewielkie mieszkania dwupokojowe. W stolicy udziela się 25 proc. kredytów hipotecznych ze wszystkich zaciągniętych na polskim rynku.

Continue reading Co czwarte mieszkanie w Polsce kupowane jest w Warszawie

Taniej kupisz czy wynajmiesz mieszkanie w Warszawie?

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Przyjeżdżasz do Warszawy lub innego miasta na kilka lat i wiesz, że nie zostaniesz na stałe? Najczęściej bardziej opłaci ci się wynajem mieszkania, niż jego kupno. Zobacz naszą symulację. Continue reading Taniej kupisz czy wynajmiesz mieszkanie w Warszawie?

Mieszkanie komunalne w Warszawie

Może zamiast kredytu na Mieszkanie dla Młodych, zacząć starać się o mieszkanie komunalne? W Warszawie w ciągu najbliższych lat przybędzie 3 tys. takich mieszkań i będzie ich ponad 90 tys. Według obecnych przepisów można wykupić je za połowę rynkowej wartości.

Continue reading Mieszkanie komunalne w Warszawie

Mieszkanie dla Młodych w Warszawie

Średnia cena transakcyjna w Warszawie przekracza limit w programie Mieszkanie dla młodych o 20 proc. Nie oznacza to jednak, że w stolicy mieszkań z dopłatą nie kupimy. Wręcz przeciwnie, nigdzie w Polsce nie będzie ich tak wiele. Wprawdzie tylko ok. 10 proc. inwestycji dostępnych na stołecznym rynku spełnia kryteria, ale to ok. 1,6 tys. mieszkań.

Continue reading Mieszkanie dla Młodych w Warszawie

Aktualne limity cenowe dopłat MdM

W Warszawie wzrosły pułapy cenowe mieszkań, które można kupować z dopłatami w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Limit, który obowiązywał będzie do września 2014 roku, wynosi teraz 6.126,90 zł za metr kwadratowy.

Continue reading Aktualne limity cenowe dopłat MdM

Limity cenowe (1 kwartał 2014)

W Warszawie trudno znaleźć lokale, które obejmuje program Mieszkanie dla młodych. Według ekspertów warunki cenowe oraz powierzchniowe spełnia ok. 10 proc. z wszystkich dostępnych na rynku ofert. Oznacza to jednak, że można wybierać spośród ok. 1,6 tys. mieszkań. Continue reading Limity cenowe (1 kwartał 2014)