Zobacz, jak może wyglądać Twoje mieszkanie! Przyjdź na Dni Otwarte Wykończenia Wnętrz w inwestycji SkyLife.

Choć wykończenie mieszkania „pod klucz” to opcja oferowana przez większość deweloperów, to wciąż stosunkowo niewielu nabywców mieszkań się na nią decyduje. Ten trend chce odwrócić deweloper Nexity, który we wrześniu organizuje Dni Otwarte Wykończenia Wnętrz w inwestycji SkyLife na warszawskiej Woli, podczas których przedstawi ofertę wykończenia mieszkań „pod klucz”.

Wydawać by się mogło, że możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz” to kusząca opcja, zwłaszcza dla osób prowadzących aktywne życie. Pozwala oszczędzić wiele czasu i umożliwia szybsze wprowadzenie się do nowego mieszkania. Tymczasem większość osób nabywających mieszkanie decyduje się na jego samodzielne wykończenie, które jest czasochłonne i niekoniecznie tańsze.

Kiedy decydujemy się na zakup mieszkania, zależy nam nie tylko na tym, aby się do niego szybko wprowadzić. Chcemy też, aby nasze mieszkanie było urządzone zgodnie z naszymi potrzebami i pomysłami. Przeglądamy stosy magazynów o wykończeniu wnętrz, szukamy inspiracji w Internecie i tworzymy wizję mieszkania idealnego. Niechętnie decydujemy się na wykończenie mieszkania „pod klucz”, ponieważ mała różnorodność dostępnych materiałów wykończeniowych i wąski zakres możliwości aranżacyjnych, oferowanych przez większość deweloperów nie pozwalają nam na zrealizowanie naszych pomysłów. Niebagatelną rolę odgrywa też aspekt ceny. Panuje powszechna opinia, że samodzielne wykończenie mieszkania generuje niższe koszty niż skorzystanie z opcji wykończenia „pod klucz”. To jednak nie jest prawdą.” – stwierdza architekt Mariusz Krystoń z firmy Krystoń Architekci.

nexity_architecture_interieur02Z myślą o osobach, które chciałyby skorzystać z możliwości wykończenia mieszkania „pod klucz”, a jednocześnie mieć szerokie możliwości aranżacji, deweloper stworzył projekt Nexity Studio. Zapewnia w nim 3 pakiety wykończenia wnętrz, w każdym z nich można znaleźć szeroki wybór materiałów wykończeniowych wysokiej jakości. Osoby, które skorzystają z takiej opcji, otrzymują gwarancję od dewelopera wraz z aktem notarialnym. Dodatkowym atutem jest też 50% zniżki, dzięki której w inwestycji SkyLife można nabyć mieszkanie wraz z wykończeniem już od 299 zł/m2. Zainteresowani taką możliwością mogą skorzystać również z bezpłatnych porad architekta wnętrz, w każdą środę i sobotę w biurze sprzedaży przy ul. Jana Kazimierza 33. Ekspert pomoże w dopasowaniu jednego z pakietów wykończenia do indywidualnych potrzeb klienta, zaprezentuje próbniki materiałów, przygotuje też projekt wykończenia mieszkania.

Dobrą okazją do tego, aby zapoznać się z możliwościami wykończenia wnętrz w inwestycji SkyLife, będą Dni Otwarte Wykończenia Wnętrz, organizowane w dniach 19-20 września z okazji otwarcia mieszkania pokazowego. Będzie to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, wykończone zgodnie z najwyższym pakietem wykończeniowym HighLife i w pełni umeblowane. Podczas weekendu w biurze sprzedaży inwestycji, klienci będą mogli zwiedzić mieszkanie pokazowe, odbyć wirtualny spacer po swoim mieszkaniu, korzystając z konfiguratora wnętrz 3D, a także skorzystać z unikalnej opcji samodzielnego zaprojektowania mieszkania przy pomocy konfiguratora mieszkań online. Dzięki nim, przyszli mieszkańcy będą mogli wybrać konkretne mieszkanie, dokładnie zapoznać się z jego usytuowaniem i rozkładem, przeanalizować stopień doświetlenia pomieszczeń w różnych porach dnia i wykonać indywidualny projekt mieszkania w jednym z 3 standardów wykończenia, dobierając poszczególne elementy z szerokiej gamy dostępnych produktów. Te osoby, które podczas Dni Otwartych Wykończenia Wnętrz zakupią mieszkanie, gratis otrzymają projekt wykończenia wnętrz. W tym czasie można będzie zakupić dwupokojowe mieszkanie z wykończeniem już od 300 000 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania z wykończeniem pod klucz w inwestycji SkyLife, będą mogły skorzystać z szytej na miarę oferty kredytowej o niskiej marży, obejmującej zakup mieszkania i jej wykończenie, którą deweloper przygotował wspólnie z Notus, MK Finanse oraz Deutsche Bank.

Wykończenie mieszkania to czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie. Tworząc projekt Nexity Studio, chcieliśmy w jak największym stopniu ułatwić naszym klientom to zadanie. Narzędzia, które oferujemy: mieszkanie pokazowe, konfigurator online czy konfigurator 3D, pozwalają naszym Klientom wyobrazić sobie finalny efekt wykończenia mieszkania już na bardzo wczesnym etapie i uniknąć przykrych niespodzianek, wynikających z rozdźwięku pomiędzy wyobrażeniami a realnym wyglądem urządzonych wnętrz. Z kolei, dzięki skutecznym negocjacjom z dostawcami materiałów wykończeniowych, udało się nam zapewnić możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w konkurencyjnej cenie. Co ważne, wybór opcji wykończenia mieszkania u dewelopera pozwala naszym klientom na sfinansowanie tego przedsięwzięcia w 100% w ramach kredytu hipotecznego.”– podsumowuje Adam Dąbkowski, dyrektor generalny Nexity Polska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.skylife.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *